Čerstvé hlavičky

Milí rodičia, milí učitelia a zamestnanci školy,

S cieľom zabezpečiť našim žiakom zdravšie stravovanie a prísun vitamínov, sa naša škola tento rok zapojila do súťaže „Čerstvé hlavičky“ ktorú organizuje a financuje spoločnosť Kaufland. Všetky víťazné školy a škôlky získajú od spoločnosti Kaufland výhru v podobe možnosti získania ovocia alebo zeleniny raz týždenne počas celého školského roka 2023/2024.

Aby EFIB vyhrala, musí získať čo najvyšší počet hlasov v okruhu škôl, ktoré spadajú pod príslušnú partnerskú predajňu – v našom prípade predajňu Kaufland v Petržalke. Aby bola súťaž spravodlivá, pri hlasovaní sa bude používať koeficient zohľadňujúci počet žiakov danej školy a počet možných
získaných hlasov.

Budeme preto potrebovať Vašu pomoc a podporu, aby ste za našu školu zahlasovali každý deň (jedenkrát za škôlku a jedenkrát za školu) počas celého hlasovania, ktoré bude prebiehať od 20.4. 2023 do 31. 5. 2023 na stránke https://www.cerstvehlavicky.sk/.

  • Návštevník, ktorý sa rozhodne zapojiť do hlasovania, sa na stránke www.cerstvehlavicky.sk pri prvej návšteve zaregistruje a vyberie si školu: „Súkromná spojená škola francúzsko- slovenská (École français internationale) M. C. Sklodowskej 1. Bratislava“.
  • Návštevník bude následne na stránke vyzvaný na zadanie telefónneho čísla, na ktoré bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom. Po zadaní správneho kódu z SMS sa dokončí registrácia.
  • Po dokončení registrácie sa udelí hlas škole alebo škôlke, ktorú si návštevník zvolil pred začiatkom registrácie. Pri ďalších návštevách stránky stačí, keď sa už len prihlási a zahlasuje kliknutím na „odoslať hlas“.
  • Odoslaný hlas sa danej škole alebo škôlke ihneď pripočíta a prepočíta koeficientom. Poradie sa na stránke v reálnom čase upraví.
  • Hlasujúci môže hlasovať v jeden deň maximálne dvakrát, pričom môže hlasovať jedenkrát za škôlku a jedenkrát za školu alebo 2 hlasy udeliť iba jednej z nich.

Nezabudnite o tom povedať celej Vašej rodine, starým rodičom, starším súrodencom, tetám, ujom, ale aj Vašim kolegom, susedom, priateľom a každému, kto by našu školu v tomto projekte mohol podporiť, a zabezpečiť našim deťom pravidelný prísun ovocia a zeleniny aj v školskom prostredí!

Za spoluprácu vopred ďakujeme.